ارائه تعاریف و واژه نامه های تخصصی مستربچ و کامپاند

کمیته فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت خود را جهت تدوین استانداردهای ملی و ارائه تعاریف جهانی واژه های پلیمری مرتبط اجرایی ساخت.

کمیته فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران پس از برگزاری موفق اولین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاند که ایده آن در اولین جلسه کمیته فنی در سال 1393 پایه ریزی شده بود. علاوه بر استمرار برگزاری آن در سال هاس آتی در ادامه فعالیت خود ارائه تعاریف علمی و جهانی واژه های این صنعت من جمله مواد خام پلیمری- مواد خودرنگ-انواع آمیزه و مستربچ  و در فاز بعدی تدوین استانداردهای ملی، در برنامه خود قرار داده  و آغاز به کار نموده است.

 

این کمیته که متشکل از نمایندگان هیئت مدیره (امید کوشکی، شادمهر گودزی و عباس مؤید) و متخصصین و صاحبنظران شرکت های عضو انجمن می باشد به منظور افزایش کیفیت محصولات تولید داخل در مقایسه با کالاهای مشابه وارداتی که از ایجاد فضاهای آموزشی و تقویت بنیه علمی و فنی این صنعت و هدایت تولیدکنندگان داخل به سوی تولید با دانش فنی و به روز دنیا منتج می شود. همچنین تدوین استانداردهای ملی برای انواع مستربچ و کامپاند به هدف جلوگیری از واردات کالاهای بی کیفیت به داخل کشور  تشکیل شده است.

imbpa.com

خدمات ویژه

مشاوره انتخاب رنگ جدید

تولید مستربچ هایی با توزیع پذیری و قدرت رنگ دهی عالی با بالاترین کیفیت در رنگ، مواد اولیه و مناسب با موارد مصرف.

شبیه سازی رنگ موردنیاز

بازسازی رنگ مورد نیاز بنا بر کدهای Pantone، RAL ، RGB، CMYK با خواص مورد نیاز به پشتوانه آزمایشگاهی مجهز.

ما یک راه حل
کاملا رنگی داریم